NA JEDNIČCE ODSTARTOVALY PŘÍBĚHY NAŠICH SOUSEDŮ…

Tým z Jedničky ve složení Viktorie Zátopková, Eliška Vroblová, Lada Daňková a Nikol Haníková budou naši školu reprezentovat v celostátním projektu zvaném Příběhy našich sousedů. Jedná se o půlroční projekt organizace Post Bellum, která se zabývá zaznamenáváním vzpomínek pamětníků významných historických událostí 20. století, ze kterých vznikají dokumentární pořady pro televizi a rozhlas.

 

Co náš tým v nejbližší době musí udělat? Vytipovat si osobnost z našeho regionu se zajímavými životními příběhy a natočit s ní interview… Poté naše deváťačky čeká spousta práce a dřiny k vytvoření medailonku pamětníka, který odprezentují na počátku dubna příštího roku v Městském divadle Bruntál za přítomnosti významných osobností města, rozhlasu i televize. A věřte, nebudou to mít lehké, neboť se utkají s dalšími 7 týmy z Bruntálska.

 

DRŽME JIM VŠICHNI PALCE!