IX. B naposledy spolu… RABŠTEJN

Jak se to zpívá ve známé písničce? „Nesnáším loučení, jdem dál a v hlavě mě máš…“

Stejně tak tomu je, teď už vlastně bylo, v naší třídě. Sice půjdeme dál, čeká nás další životní etapa, nová střední škola, poznáme nové učitele, přátele… Ale! loučit se nám – na konci školního roku 2022/ 2023 –  ještě nechtělo! Pořád jsme jedna velká parta kluků a holek, béčkaři (mazáci) z Jedničky… Představa, že se po prázdninách nesejdeme v naší třídě v přízemí, je nemyslitelná… Přemýšleli jsme, kam tedy na „poslední“ třídní výlet. Opět zazněl nápad – Praděd 😊… Naše třídní však přišla s jinou variantou – Rabštejn (trek, stany, čelovky, zřícenina, špekáčky, dobrodružství daleko od civilizace). Paráda! Slovo dalo slovo, vyrazili jsme… Rodiče nás vyzbrojili vším, s čím čundrovali kdysi oni (mnohé z toho nefungovalo 😊), ale zvládli jsme to s úsměvem od ucha k uchu. Víc si necháme pro sebe… Jak bylo? Posíláme něco málo k nakouknutí…

 

„Tak se bez nás měj, Jedničko! Nikdy na tebe nezapomeneme! Jsi NEJlepší základka v Bruntále!“

 

Napsali u táboráku: P + A + D + E + F ♥