POJĎTE S NÁMI PĚŠKY DO ŠKOLY!

Naše škola se zapojila do tradiční celorepublikové podzimní eko výzvy PĚŠKY DO ŠKOLY!, jejímž cílem je alespoň na týden zvýšit počet dětí i dospělých, kteří se budou pravidelně dopravovat do školy pěšky. Čím méně aut přijede před naši školu, tím bezpečněji a příjemněji zde bude i pro Vaše děti.

 

 

Už v pátek 23. 9. 2022 byly před naší školou vidět velké změny, a že se toho naši žáčci zhostili opravdu zodpovědně, je vidět na přiložených fotografiích.

 

 

S akcí je spojena i spousta dalších, především vzdělávacích doprovodných programů, které si starší žáci připravili pro ty nejmenší. Sledujte nás, uvidíte více, budeme Vás průběžně informovat.

 

 

Hlavně se ale zapojte s námi a nastartujte i Vy svůj den chůzí do školy nebo do práce J. Ušetříte auto i benzín, chůze vás probere, čerstvý vzduch naladí a na cestách bude bezpečněji. A budete se cítit skvěle.

 

 

Váš Ekotým z Jedničky