Pretesty cambridgeských zkoušek

Pretesty cambridgeských zkoušek YLE a KET – Key English Test (A2 Key)

 

I v letošním školním roce 2021/22 pokračujeme ve spolupráci s jazykovou školou Hello a společně připravujeme a testujeme naše žáčky k různým úrovním Cambridgeských zkoušek.  28dubna 2022 proběhlo na naší škole pretestování žáků v úrovni YLE Starters, Movers, Flyers a KET, kteří byli na pretesty dlouhodobě připravováni v rámci kroužků. Obsahem pretestů byly části listening, reading and writing (poslech, porozumění čtenému textu a psaní).

 

Výsledky pretestování, které budou oznámeny do tří týdnů, ujistí naše kandidáty o jejich schopnostech zvládnout řádné zkoušky v červnu 2022. Ty budou probíhat taktéž na naší škole.

 

Budeme držet palce všem našim žáčkům, kteří se na tyto zkoušky řádně a usilovně v tomto školním roce připravovali!