Zkoušky Cambridge English u nás na škole

 

Zkoušky Cambridge English jsou mezinárodně uznávaný systém zkoušek. Mohou zastoupit maturitu, univerzity a zaměstnavatelé je používají jako přesné měřítko jazykové úrovně. Jelikož si naše škola uvědomuje důležitost jazykové vybavenosti žáků, stali jsme se partnerskou školou certifikovaného zkouškového centra Jazyková škola Hello a každoročné nabízíme našim žákům přípravné kurzy ke zkouškám Cambridge English.

 

 

I v letošním školním roce otevíráme pro naše žáky následující přípravné kurzy: YLE Starters (5. ročík), Movers (6. ročík), Flyers (7. ročník).

 

 

YLE Starters: každé pondělí od 13:15 – 14:15.

YLE Movers: každé pondělí od 14:00 – 15:00.

YLE Flyers: každý čtvrtek od 14:00 – 15:00.

 

 

Závazné přihlášky k přípravným kurzům si můžete vyžádat na e-mailové adrese: anna.kodeda@1zsbr.cz