Předání výpisu z vysvědčení (1.pololetí)

Vážení rodiče a milí žáci,

 

na základě aktuálně vydaného doporučení MŠMT týkající se předávání vysvědčení vyplývá, že vysvědčení za první pololetí nebo výpis z vysvědčení může škola předat žákům i po posledním dnu období školního vyučování v prvním pololetí školního roku 2020/2021, nejpozději však třetí vyučovací den, kdy je možná osobní přítomnost žáků na vzdělávání. 

 

Škola však vždy sdělí 28. ledna 2021 obsah vysvědčení nebo výpisu z vysvědčení žákovi a zákonným zástupcům (například formou zpřístupnění ve školním informačním systému, nebo prostým sdělením výsledků vzdělávání v jednotlivých předmětech apod.) a vysvědčení nebo výpis předá žákovi při nejbližší možné příležitosti, kdy bude povolena osobní přítomnost žáků na vzdělávání. 

 

Naše škola zpřístupní 28. ledna 2021 obsah vysvědčení žákům ve školním informačním systému ŠKOLA ONLINE

 

 

Hodnocení za první pololetí si můžete zobrazit ve čtvrtek ráno v sekci HODNOCENÍ – Výpis hodnocení – Hodnocení žáka/studenta,  nebo prostým kliknutím na „purpurovou“ ikonu HODNOCENÍ v rychlém přehledu po přihlášení do systému.

 

Pokud máte potíže s přihlášením do školního informačního systému (ztráta hesla, zapomenutí přihlašovacího jména), kontaktujte administrátora: marek.jelinek@1zsbr.cz (případně zanechte zprávu v chatu MS Teams).