Poděkování

Situace, kterou momentálně prožíváme, není pro nikoho z nás jednoduchá, ale věříme, že se vše po čase vrátí do normálu, tedy do stavu, na který jsme zvyklí, kdy se školní chodby a třídy zase zaplní našimi žáky.

 

 

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem, kteří nám pomohli zajistit distanční on-line výuku pro naše žáky, kteří neměli možnost pravidelně se na synchronní hodiny připojovat z důvodu nedostatečného technického zázemí. Děkujeme tedy společnosti MX-NET Telekomunikace s.r.o. Bruntál, která zajistila internetové připojení našim žákům tam, kde to jen bylo možné, společnostem OPEN HOUSE o.p.s. Bruntál a Nadačnímu fondu pomoci Karla Janečka při získání techniky – notebooků pro ty žáky, pro které už naše školní kapacita nestačila.

 

 

A samozřejmě děkujeme i rodičům za spolupráci se školou v období distanční výuky, za jejich vstřícnost, ochotu, trpělivost, zpětnou vazbu a čas, který věnovali a věnují výuce svých dětí. Víme, jak moc složité to pro vás bylo, ale věřte, že ani pro nás není tento způsob práce jednoduchý a že jsme moc rádi, že se situace zlepšuje. 

 

 

Přejeme Vám všem hodně zdraví a těšíme se, že se zase vše vrátí do starých kolejí a my se budeme vídat ve škole osobně tak jako dříve.