Ani chřipka neodradila budoucí prvňáčky z MŠ Okružní od návštěvy naší školy

V úterý 28.1. navštívily naši školu děti (budoucí prvňáčci) z MŠ Okružní, aby si prohlédly místo, kam někteří v září nastoupí do první třídy.  Děti se po příchodu do školy rozdělily do dvou skupin. Jedna skupina pracovala s paní učitelkou ve třídě. Tam děti poznávaly čísla, písmena, obrázky, geometrické tvary a barvy. Poté si každý vyrobil papírovou včelku jako vzpomínku na svou první návštěvu v opravdové škole. Druhá skupina s panem učitelem absolvovala prohlídku školy. Děti si prošly třídy, odborné posluchárny, školní družiny, tělocvičny a jídelnu.

 

 

Celá prohlídka byla zakončena krátkým pobytem v relaxační místnosti s hudbou a světelnými efekty, kde se dětem nejvíce líbilo. Velmi pěkně se o děti po celou dobu pobytu ve škole starali i naši žáci, kteří pomáhali s připravenými aktivitami. Děkujeme všem paním učitelkám z MŠ Okružní, že tuto návštěvu se svými dětmi uskutečnily.