Čokoládová tretra 2019

Dne 13.6. jsme vyrazili se skupinkou 16 dětí z 1.stupně na běžeckou soutěž do Ostravy. Na velkém atletickém stadionu nás přivítalo teplo, ostré slunce a rozpálená tartanová dráha. Závodit v těchto podmínkách nebylo jednoduché, ale všichni jsme to zvládli na jedničku, a dokonce přivezli i cenné medaile.

V běhu na 200 m se na 7.místě umístil Daniel Patrovský z III.B a jeho spolužák Dominik Kuspiš obsadil dokonce krásné 2.místo.

V běhu na 300 m se na bronzový stupínek postavil Tobias Chlápek z V. A a těsně pod stupni vítězů, na 5.místě, skončil Petr Bystrický z III.B.

Na zpáteční cestu nám ještě zamával maskot soutěže panáček Pedro. Vraceli jsme se domů sice unavení, ale bohatší o zážitek, jak se závodí na velké soutěži.

Všem závodníkům gratulujeme k předvedeným výkonům a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.