Ekotým informuje

Na konci roku 2018 měl náš Ekotým opravdu napilno. Mezi nejvýznamnější akci patří bezesporu obhajování titulu Ekoškola. Tři auditorky si náš tým řádně „prokleply“. Kontrolovaly, zda Ekotým i nadále splňuje všechna kritéria pro udržení titulu. A výsledek? Na ten si všichni musíme ještě počkat. Očekáváme ho každým dnem a hned, jak budeme vědět, zda jsme titul obhájili, podělíme se s ním na našich stránkách.

 

Další velice příjemnou akcí byla akce s názvem „Obrácený adventní kalendář“. Ekotým vyzval žáky školy, aby v případě zájmu přinesli do školy hračku (hru, knihu), kterou už doma nepotřebují. Hračka musela být zachovalá, čistá a použitelná. Nutno podotknout, že hraček, her, puzzlíků a knih se sesbíralo opravdu spousta. A proč to celé? Všechny darované věci odvezly paní učitelky jako dárečky od žáků naší školy dětem do Dětského domova v Janovicích u Rýmařova. Pevně věříme, že jim dárečky udělaly radost.