Knižní veletrh USBORNE

Jak to udělat, aby si Vaše děti zamilovaly knížky a bavila je angličtina?

 

Ve středu 19. 9. 2018 se na naší škole uskutečnil ve spolupráci se Spolkem přátel ZŠ Bruntál a Bc. Petrou Vrbovou (prodejce anglických knížek) malý knižní veletrh – prodej anglických knížek od nakladatelství USBORNE.

 

Knížky USBORNE jsou edukativní, kreativní a interaktivní. Vybízejí děti k aktivitě, podporují jejich zvídavost a touhu po poznávání a vědění. K tomu pak navíc velmi nenápadnou a příjemnou formou učí děti anglicky a budují jejich pozitivní vztah ke čtení.

 

V rámci našeho malého knižního veletrhu si rodiče i děti mohli prohlédnout a vybrat z bohaté nabídky titulů nejen pro nejmenší děti, ale i pro teenagery a dospělé.

 

 

Děkujeme Spolku přátel ZŠ Bruntál i paní Vrbové za tuto pěknou prezentační a prodejní akci. Za její realizaci v prostorách naší školy obdržel náš školní anglický klubík darem soubor edukativních her a knih pro půjčování v klubíku i do výuky anglického jazyka.