Kurz English Focus – angličtina s rodilým mluvčím

V týdnu 4.6. – 8.6. 2018 probíhal poprvé na naší škole kurz s rodilým mluvčím pro mladší žáky 4. až 5. ročníku. Dokonale a profesionálně připravený kurz vedla lektorka Courtney Rives, která si během chvilky získala srdce našich žáků. Všichni byli z netradiční výuky přímo nadšeni. Hodiny byly plné her, kvízů, komunikačních a pohybových aktivit, pomocí nichž si žáci snadno a lehce rozvíjeli své vyjadřovací schopnosti, a, aniž by si to uvědomovali, učili se trošku jinak.

 

Do kurzu se přihlásilo více než 50 žáků. Po ukončení kurzu obdržel každý z účastníků Certifikát o absolvování kurzu.

 

Tento týdenní intenzivní kurz s rodilým mluvčím anglického jazyka, většinou Britem nebo Američanem, poskytuje žákům zážitek z interakce pouze v angličtině a dokazuje jim, že přes možné počáteční obavy či ostych umějí lektorovi sdělit, co chtějí nebo potřebují. Tento kurz žákům přináší pocit úspěchu a hrdosti, že se zvládnou domluvit v cizím jazyce. Účastníci se nejen naučí nová slovíčka, nové fráze a prostřednictvím her a konverzačních aktivit si hlouběji osvojí anglickou gramatiku, ale především získají motivaci pro další zdokonalování se v angličtině a odbourají ostych z mluvení, což je snad největší přidaná hodnota těchto kurzů.

 

Celý kurz hodnotíme velmi pozitivně a děkujeme společnosti English Focus s.r.o. za možnost doplnit naši běžnou výuku anglického jazyka o kontakt s rodilým mluvčím.