Odznak všestrannosti olympijských vítězů

OVOV

Odznak všestrannosti olympijských vítězů = OVOV

V pátek 4.5. jsme se již tradičně vypravili na okresní kolo Odznaku všestrannosti do Rýmařova. Garantem soutěže byla Šárka Kašpárková , slavná česká trojskokanka.  Všichni závodníci zápolili v následujících disciplínách:

 

kliky, přeskoky přes švihadlo, hod medicinbalem, trojskok a běh na 1000m či driblink.

 

Naše škola měla zastoupení v soutěži družstev i jednotlivců. Mezi jednotlivci se nejlépe dařilo Ester Škultéty ze 6.B, která obsadila krásné 2.místo. Nepopulární 4.místo obsadili tito žáci:Jakub Škopík (5.A), Natálie Mayerová (6.C) a Adam Zpěvák (8.A).

 

Naše družstvo bojovalo o každý bod až do závěrečného běhu na 1000m a nakonec se umístilo na 5.místě.

 

Tato soutěž bude pokračovat krajským finále v Havířově dne 30.5. Zde nás bude reprezentovat EsterŠkultéty a Adam Zpěvák. Přejeme jim hodně zdaru a všem závodníkům gratulujeme k pěkným výkonům.