Slavnostní předvánoční posezení

V naší školní jídelně se pořád něco děje.

Naše skvělá paní vedoucí školní kuchyně Jiřinka Běhalová vymýšlí stále nějaké nové akce. Například dnes, v úterý 12. 12. 2017, se sešla celá třída VII. A, aby se všichni žáci naučili připravovat nejen vánoční menu, ale i správně stolovat u štědrovečerního stolu. S vervou se děti pustily do práce. Někteří obalovali řízky, jiní chystali bramborový salát, ostatní zdobili slavnostní stoly.

Vázičky, svícínky, ubrousky, hvězdičky, jablíčka, prostě ukázková tabule. Nechyběla polévka, bramborový salát a řízek, dezert, ovoce. To vše za zvuku vánočních koled  a v duchu dobré adventní pohody.

Také jsme si připomněli zvyky a obyčeje, které se v rodinách dodržují. Co víc si můžeme přát? Snad jen, aby se vánoční svátky u všech doma nesly ve znamení lásky a klidu, aby u štědrovečerního stolu nikdo nechyběl, všeho byla hojnost, panovala pohoda a číše přetékaly úsměvy a dobrosrdečností.

Děkujeme drahé Jiřince Běhalové za realizaci této skvělé události. Paní ředitelce a oběma zástupkyním děkujeme za vstřícnost a podporu.

Vaše VII. A + He