Na ekologické soutěži 2019 stříbrní

Ve čtvrtek 25. dubna se naše dvě čtyřčlenná družstva zúčastnila tradiční Ekologické soutěže, kterou pořádala ZŠ Bruntál, Okružní. V kategorii III. určené pro žáky 8. a 9. ročníků jsme postavili do soutěže zkušené účastníky loňského ročníku, konkrétně Patrika Motyčku, Jakuba Hollera, Jana Župku a Jindru Suchého. V náročné konkurenci základních škol a gymnázií okresu Bruntál se naše družstvo neztratilo a umístilo se na krásném druhém místě hned za žáky Gymnázia Bruntál.

 

Druhé družstvo naší školy, ve složení Adam Kroupa, František Pavelka, Dalibor Hoško a David Štulrajter, které se zúčastnilo soutěže v kategorii II. (určené pro žáky 6. a 7. ročníků)  letos poprvé, teprve sbíralo cenné zkušenosti a na medailové umístění nedosáhlo. Umístili se na 4. místě. Všem zúčastněným děkujeme za skvělou reprezentaci.