Volejbalová liga pokračuje

V pátek 17. listopadu se uskutečnilo na dvou místech našeho okresu 2. kolo okresní volejbalové ligy starších žáků. Již sedmým rokem se v této soutěži utkávají mladí volejbalisté, aby si porovnali své volejbalové dovednosti, navázali nová přátelství a získali motivaci k dalším tréninkům.  Tohoto kola ligy se zúčastnilo všech 9 družstev, z nichž pět nejlepších odehrálo svůj turnaj ve Vrbně pod Pradědem a 4 zbývající v Rýmařově. Na obou turnajích mělo město Bruntál své zastoupení.  V elitní skupině A si zahrálo družstvo ZŠ Bruntál, Jesenická 10 a nutno podotknout, že se ani v oslabené sestavě neztratilo. V prvním svém utkání turnaje se sice ještě naši hráči na hřišti trošku hledali a podlehli domácím hráčům 2:0 na sety, v dalším průběhu turnaje se ale jejich hra stále zlepšovala a díky tomu se nakonec mohli naši hráči radovat z krásného třetího místa. Druhé družstvo z Bruntálu přihlásil do soutěže volejbalový oddíl SKP Bruntál. Družstvo se sice umístilo na 9. místě, ale i přesto, že bylo složeno z mnoha nováčků, kteří teprve sbírají své první zkušenosti, lze hodnotit jeho výkon na turnaji jako velmi dobrý.  Velké poděkování za reprezentaci našeho města patří nejen hráčům, ale i Spolku přátel ZŠ Bruntál, Jesenická 10, který podporuje naše volejbalisty finančně.

Výsledky po 2. kole Okresní volejbalové ligy

  1. TJ Slezan Osoblaha 18 b
  2. ZŠ Vrbno pod Pradědem 16 b
  3. ZŠ Bruntál, Jesenická 10 14 b
  4. VO Slezská Orlice Krnov 12 b
  5. TJ Krnov B 10 b
  6. TJ Krnov A            8 b
  7. ZŠ Krnov Žižkova 5 b
  8. SKP Bruntál 4 b
  9. TJ Jiskra Rýmařov 2 b

Družstvo ZŠ Bruntál, Jesenická 10 zleva:

Nela Brázdilová, Veronika Duhajská, Jindra Suchý, Julie Vaculíková, Terezka Mrázková, Adéla Silnicová, Jana Suchá